1. ADIM BAŞVURU BİLGİLERİ
Bu adımda aşağıdaki tüm alanları doldurunuz. Tahsilatlarınızın aktarılacağı BaroKart no kısmına kendi BaroKart numaranız dışında, sizin adınıza yapılacak olan tahsilatların aktarılacağı BaroKart no yazabilirsiniz. (Örn. Eşiniz avukat ise eşinizin BaroKart numarası)
İşyeri ünvanı ve işyeri adres bilgisi, başvurunuzun son adımındaki sözleşme için gereklidir.
Web sitenize Tahsilat Yap bağlantısı eklemek için web site adresim kısmına web site adresinizi yazmanız gerekmektedir. Web siteniz yoksa, www.barokart.com.tr e-Tahsilat menüsü altında Tahsilatlarım menüsü aracılığı ile sadece siz yükleme yapabilirsiniz.2. ADIM SANAL POS/TAKSİT SEÇİMİ
Komisyon ödeme alanı, komisyonun size ödeme yapandan mı yoksa sizden mi kesileceği anlamındadır.
Komisyon ödenecek tutara eklensin seçeneği ödeme yapan kişinin ödemesine ek olarak komisyon eklesin anlamına gelir.
(Örn. Dosya tarafı size 1000 TL ödemek istedi. 3 Taksit seçti ve komisyon tutarı 10 TL ise, kişi 1010 TL'yi öder ve 10 TL komisyon kesilerek BaroKart hesabınıza 1000 TL aktarılır.)

Komisyon ödenecek tutardan alınsın seçeneği kişinin size ödediği tutardan komisyonun kesileceği anlamına gelir.
(Örn. Dosya tarafı size 1000 TL ödemek istedi. 3 Taksit seçti ve komisyon tutarı 10 TL ise, kişi 1000 TL'yi öder ve 10 TL komisyon kesilerek BaroKart hesabınıza 990 TL aktarılır.)
3. ADIM SÖZLEŞMEYİ İMZALA
Başvurunuzun tamamlanması için, başvurunuzun sonra adımında bulunan sözleşmeyi elektronik olarak imzalamanız gerekmektedir.
Başvuru durumunuzu bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.
Başvurunuz onaylandıktan sonra, web sitenize ekleyebileceğiniz e-Tahsilat link kodunu bu sayfa üzerinden alabilirsiniz veya tahsilatlarım menüsüne tıklayıp BaroKart'ınıza TL yükleme işlemi yapabilirsiniz.