Acı Kaybımız
Sakarya Barosu önceki dönem başkanlarından Av. Avni Akran’ın vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına, Sakarya Barosu’na ve meslek camiamıza başsağlığı dileriz.
TÜRKİYE Barolar Birliği
![](/images/detaylogo.png)
Sakarya Barosu önceki dönem başkanlarından Av. Avni Akran’ın vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına, Sakarya Barosu’na ve meslek camiamıza başsağlığı dileriz.
TÜRKİYE Barolar Birliği