HİZMETLERİMİZ

TBB-TAKPAS SORGULAMA SİSTEMİ
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ile Türkiye Barolar Birliği arasında imzalanan protokol ile Avukatlarımız TAKPAS üzerinden müvekkillerinin ve davalıların dava konusu tapuya kayıtlı bilgilerini ve icra dosyalarında gerekli olan tapu kayıt bilgilerini sorgulayabilirler.
AVUKATLAR ARASI MESLEKİ DAYANIŞMA PROJESİ
Meslektaşlarımız il, ilçe ve hangi çalışma alanında meslektaşlarına hukuki destekte bulunabileceklerini profillerinde belirtebilir, özel talep oluşturabilir, böylece desteğe ihtiyacı olan ile destek verebilecek durumda olanlar bu platformda birbirini bulabilirler.
TBB İLAN PANOSU
Bu proje ile avukat meslektaşlarımızın, iş ortağı, gider ortağı, ücretli avukat, stajyer avukat, yardımcı personel, kiralık/satılık iş yeri, ofis malzemeleri ile ilgili ihtiyaçlarına yönelik ilan vermelerine olanak sağlanmaktadır.
MAKBUZTEK
Elektronik Serbest Meslek Makbuzu
Makbuztek, Avukatlarımıza ve Barolarımıza özel olarak hazırlanmış bir Elektronik Serbest Meslek Makbuzu (e-SMM) portalıdır.
İCRATEK
Online İcra Takip Programı
Mobil uyumlu web tabanlı geliştirilen İcraTek online İcra Takip programı ile icra takiplerinize her zaman her yerden kolayca ulaşabilirsiniz
KARARTEK
İçtihat Arama Motoru
Program ile Yüksek Yargı Kararlarına interneti olan her cihazdan erişebilirsiniz. Programa üye olan kullanıcılar programa kendi ad ve soyadları ile karar ve karara ait yorum ekleyebilmektedir.
BÜROTEK
Online Büro YÖnetimi Programı
Türkiye Barolar Birliği tarafından avukatlar için özel olarak hazırlanmış bir Online Büro Yönetim Sistemi' dir.
E-Tahsilat Sistemi
Müvekkillerinizden ya da dosyalarınızın taraflarından tahsilatlarınızı Kredi Kartı ile ister tek çekim, ister taksitle yapabilirsiniz. TURK Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri alt yapısı kullanarak 6 kredi kartı markası ile tek seferde, yada taksitli ödemeler kabul edebilirsiniz.
TNB KEP Hizmeti
Türkiye Barolar Birliği ve Türkiye Noterler Birliği Vakfı teknoloji şirketi TNB KEP işbirliği ile avukatlarımız Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) hizmetinden avantajlı fiyatlar ile yararlanabilir.