ANKARA’YA ULAŞILABİLİR VE TEK ADLİYE PROJESİ İÇİN SOMUT ADIM

2474

Adalet Bakan Yardımcısı Cengiz öner başkanlığındaki Bakanlık yetkilileri ile TÜRKİYE Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu başkanlığındaki TBB ve Ankara Barosu heyeti, Ankara’ya ulaşılabilir ve tek adliye projesi için bir araya geldiler.

Feyzioğlu ve beraberindekilerin, ‘avukatların yerleşke içinde ihtiyaç duyacakları mekanlar ve kullanışlı bir adliye olması için önerilerini’ sunduğu toplantıya, TBB Genel Sekreteri Av. Sabiha Tekin, TBB Başkan Başdanışmanı Av. Zafer Köken, Ankara Barosu Başkan Yardımcısı Av. Aşkın Demir ve Genel Sekreter Av. Kemal Koranel katıldı.

Feyzioğlu toplantıya ilişkin olarak, “Bugün Bakan Yardımcımız Sayın Cengiz öner ile birlikte, Ankara Baromuzun da katılımıyla inşaat projesi üzerinde çalışma yaptık. Baromuz, meslektaşlarımızdan gelen önerileri de dikkate alarak ihtiyaçları yazılı olarak bildirecek” dedi. Feyzioğlu, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Ankara’ya tek adliye projesinden sorumlu Bakan Yardımcısı Cengiz öner ve ilgili Adalet Bakanlığı Daire Başkanları ile personeline teşekkür etti.


Haber ile ilgili Görseller

Görüntüle
Görüntüle