Avukatlar Gününde Meslektaşlarımıza Sunduğumuz Hizmetlere Yenilerini Ekliyoruz

35182
A

Avukatlar Gününde Meslektaşlarımıza sunduğumuz hizmetlere yenilerini ekliyoruz;

- KARARTEK

1 Milyondan fazla Yargıtay Kararı ve TÜBİTAK onaylı arama robotu ile sunulan sorgulama seçenekleri meslektaşlarımızın hizmetine ücretsiz olarak pek yakında sunulacaktır. Karartek üyeliğinizi çok yakında www.karartek.com.tr adresinden ücretsiz olarak başlatabilirsiniz. Karartek üyelerinin programa karar eklemeleri ve ekledikleri kararları ad ve soyadları ile diğer meslektaşlarımızla paylaşmaları ve ekledikleri kararlara yorum eklemeleri mümkündür. Karartek için herhangi bir kurulum ya da güncelleme ücreti ödemeniz de gerekmemektedir.


- TBB ANLAŞMALI KURUMLAR UYGULAMASI

Meslektaşlarımıza çeşitli alanlarda kampanya ve indirimler sunan kurum ve firmaları TBB Anlaşmalı Kurumlar uygulaması ile her zaman ve her yerde elinizin altında bulundurabileceksiniz. TBB Anlaşmalı Kurumlar IOS ve Android mobil uygulamalarını Apple Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
TBB Anlaşmalı Kurumlar uygulamasının konuma göre kampanya sorgulama, kategoriye göre kampanya arama, yeni kampanya bildirimleri alma özellikleri hizmetinize sunulmuş olup hergün güncellenecek ve ücretsiz olacaktır.

ANDROID UYGULAMASINI
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

IOS UYGULAMASINI
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Web : http://kampanya.uhap.com.tr

K.Adı : TC Kimlik numaranız
Şifre : Baro sicil numaranız


- BÜROTEK

Meslektaşlarımızın büro yönetimi sırasında ihtiyaç duyabilecekleri temel araçların tümünü içeren, kullanımı kolay, her yerden ulaşılabilen, herhangi bir cihazdan kullanılabilen Online Büro Yönetim Sistemi Bürotek, programı edinmenin meslektaşlarımız için mali bir külfet oluşturmaması için sadece yıllık 30 TL üyelik ücreti ile meslektaşlarımızın hizmetine sunulmuştur.

Bir hukuk bürosunun yapılabileceği bütün işlemler Bürotek ile tek bir ekranda toplanmıştır. Kullanıcı ekleme ve yetki düzenlemeleriyle büro faaliyetlerinin tümünü yönetmek için tek ihtiyacınız Bürotek Online Büro Yönetim Sistemidir.

Bürotek web tabanlı bir programdır. İnternet bağlantısı olan her yerden ve ihtiyaç duyulan her zaman Bürotek’ e ulaşmak ve büronuz için yeni kişi, danışma, dava, icra dosyası kayıtları oluşturmak, yeni not ve yapılacak iş kaydı yapmak, dilekçe yazmak, eksik kalan dilekçelerinizi tamamlamak, önceki dilekçelerinize erişmek, çıktılarını almak, kayıtlı dava ve icra dosyaları üzerinde çalışmak, dosyalar içine gelir-gider girişi yapılabilmek, cari hesap içinde de tüm büro gelir ve giderlerinin kaydetmek mümkündür.

Bürotek Online Büro Yönetim Sistemi TBB VeriSign Extended Validation SSL Sertifikası ile güvence altına alınmıştır. BüroTEK ISO 9001 Kalite Standardı ve ISO 27001 Yazılım Güvenliği Sertifikaları ile Bilişim Güvenliği Prensiplerine uygun olarak korunmaktadır. Programdaki veriler şifrelenmekte ve verilere TBB dahil hiçbir kurum ya da kişi tarafından erişilememektedir.
Program otomatik olarak yedeklenmekle birlikte, kullanıcı istediği zaman programdaki verilerinin yedeğini kendi bilgisayarına kaydedebilmektedir.

Web Sitesi : http://www.burotek.av.tr