Birlik Başkanı Sağkan, Bayburt Barosu'nu Ziyaret Ederek Plaket Törenine Katıldı

1295

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Av. R. Erinç Sağkan, 12 Ekim 2023 tarihinde Bayburt Barosu’na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Bayburt Barosu Başkanı Av. Serkan Pekmezci ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Sağkan, kendisine eşlik eden Baro yönetimi ile birlikte Bayburt Valisi Mustafa Eldivan ve Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci’ye birer nezaket ziyaretinde bulundu. Sağkan ve beraberindekiler daha sonra Bayburt Cumhuriyet Başsavcısı Huzeyfe Yücedağ ve Adalet Komisyonu Başkanı İsmail Esad Umut ile bir araya geldi.

Ziyaretlerin ardından Bayburt Barosu tarafından meslekte 50. yılını dolduran Av. Naci Kavi için düzenlenen plaket törenine katılan Birlik Başkanı, meslek üstadımıza, 50 yıl boyunca, yaşamın her alanında verdiği hak mücadelesinden dolayı hem meslektaş hem yurttaş olarak şükranlarını sundu. Törene Gümüşhane Barosu Başkanı Av. Metin Aslan ve Erzurum Barosu Başkanı Av. Talat Göğebakan da katıldı. Sağkan, daha sonra meslektaşlarla sohbet etti. TBB’nin avukatlık mesleğinin sorunlarını çözüme kavuşturmak amacıyla yürüttüğü faaliyetlere ilişkin bilgi veren Birlik Başkanı, meslektaşlardan gelen önerileri dinleyerek, soruları cevapladı.


Haber ile ilgili Görseller

Görüntüle
Görüntüle
Görüntüle
Görüntüle
Görüntüle
Görüntüle
Görüntüle
Görüntüle
Görüntüle
Görüntüle
Görüntüle
Görüntüle