BURSA BAROSU’NUN ÖNCÜLÜĞÜNDE DÜZENLENECEK OLAN ‘TÜRKİYE ADALETİNİ ARIYOR’ YÜRÜYÜŞÜ TANITIM TOPLANTISI

5745
A

TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ BAŞKANI AV. PROF. DR. METİN FEYZİOĞLU, BURSA BAROSU’NUN ÖNCÜLÜĞÜNDE DÜZENLENECEK OLAN ‘TÜRKİYE ADALETİNİ ARIYOR’ YÜRÜYÜŞÜ TANITIM TOPLANTISINA KATILDI

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Bursa Barosu’nun öncülüğünde 5 Nisan’da düzenlenecek olan ‘Türkiye Adaletini Arıyor’ yürüyüşü tanıtım toplantısına katıldı. Tanıtım toplantısı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Feyzioğlu, “Türkiye genelindeki barolar ve sivil toplum kuruluşlarının katılacağı ‘Türkiye Adaletini Arıyor’ yürüyüşünde binlerce kişiyle Bursa’dan İzmir’e 330 kilometre yürüyeceğiz” dedi.

Bursa Barosu Başkanı Av. Ekrem Demiröz ise; “5 Nisan’da Bursa’da çok büyük bir miting olacak. Bursa’dan başlayıp İzmir’e yürümeye karar verdik. Yürüyüşümüz Bursa’dan başlayıp Balıkesir, Manisa’dan sonra İzmir’de son bulacak. Türkiye adaletini bulacak ve farkındalık oluşturacağız” diye konuştu.

Bursa Akademik Odaları Birliği’nde düzenlenen toplantıya, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu ve Bursa Barosu Başkanı Av. Ekrem Demiröz’ün yanı sıra, TBB Yönetim Kurulu Üyesi Av. Ali Arabacı, İzmir Barosu Başkanı Av. Aydın Özcan, Yalova Barosu Başkanı Av. Hakan Gergeroğlu ve avukatlar katıldı.