DEPREM SONRASI HUKUKİ GÜÇLENDİRME, YARDIM ve KORUMA PROGRAMI AVUKATLARA YÖNELİK ÇEVRİMİÇİ EĞİTİM 15-16 EYLÜL 2023

4029

DEPREM SONRASI HUKUKİ GÜÇLENDİRME, YARDIM ve KORUMA PROGRAMI (LEAP)

Çocuklara ve Bakım Verenlere Yönelik Adli Yardım Desteği Bileşeni

Avukatlara Yönelik Çevrimiçi Eğitim Programı

15-16 Eylül 2023

Önemli Not: Eğitim sonrasında Adli Yardım Ortak Projesinde görev alabilmek için adınız, soyadınız, e-mail adresiniz ve baronuzu doğru ve eksiksiz şekilde doldurmanız gerekmektedir. Bilgilerin hatalı girilmesi nedeniyle oluşabilecek hak kayıplarından kişi kendisi sorumludur.

Eğitim yalnızca Gaziantep, Kahramanmaraş, Adıyaman, Malatya, Kilis, Osmaniye, Diyarbakır, Şanlıurfa, Hatay, Adana, Elâzığ, Ankara, Antalya, Mersin Baroları için düzenlenmiştir.

Toplantı girişi için aşağıda verilen linke tıklayınız.


EĞİTİM KAYIT LİNKİ

Eğitim kaydı yardım dökümanı için tıklayınız


Toplantı giriş linki ayrıca e-mailinize de iletilmektedir. Toplantı gününden önce kayıt yapmanız halinde e-mailinize gelen linki kullanarak giriş yapınız.


EĞİTİM PROGRAMINI GöRüNTüLEYİNİZ


 

Eğitim Uygulama Kuralları

  • Bu eğitim LEAP Projesi kapsamında gerçekleşmektedir.
  • Bu eğitime yalnızca proje kapsamında görev alacak avukatların başvurması beklenmektedir.
  • Eğitime giriş yapacak avukatların isim, soy isim, baro ve e-mail adreslerini eksiksiz doldurmaları gereklidir. Bu bilgiler ile TBBapp sisteminde kullanıcı hesabı açılacak olup, hatalı verilen bilgiler nedeniyle yaşanabilecek hak kayıplarından kişi sorumludur.
  • Eğitim sırasında katılımcıların eğitime aktif katılım süreleri tutulacaktır. Eğitime 2/3 oranından fazla katılım gösteren avukatların TBBapp sistemine kaydolması sağlanacaktır.
  • TBBapp sisteminde kayıt edilemeyen avukatlara yapılan adli yardım görevlendirmeleri proje kapsamında ödenemez. 
  • Proje kapsamındaki il barolarının tamamı için eğitimler düzenlenecektir.
  • Eğitim gündemde belirtilen barolara mensup meslektaşlarımız için düzenlenmiştir.
  • Eğitim kapsamında yer alan linkten kayıt yapılması gereklidir. Kayıt yapılan e-mail adresine eğitim katılım linki gönderilecektir. Eğitime kayıt için aşağıda açıklanan işlemleri tamamlamanız yeterli olup, eğitim başladığında ya da eğitim süresince ayrıca kayıt/imza listesi alınmayacaktır. Sohbet kutusundan (chatbox) kayıt/imza listesi sorulmaması yahut isim-soy isim-sicil numarası gibi bilgilerin paylaşılmaması rica olunur.
  • Kullanılan web tabanlı program toplam 2.000 kişiye kadar hizmet sağlamakta olup, bu sayıdan fazla talep olması halinde ilgili barolarımız için daha sonra yeniden eğitim düzenlenecektir.
  • Yüksek sayıda katılımcıyla gerçekleştirilen eğitimler sırasında sohbet kutusunun (chatbox) ve Soru-Cevap (Q&A) bölümünün önemli sorular dışında kullanılması teknik aksaklıklara sebep olmaktadır. Bu sebeple, söz konusu platformların eğitimin içeriğine ilişkin soruların sorulması için kullanılması önemle rica olunur.