Duyuru 2014/78

6658
A

Ankara 10.09.2014
BARO BAŞKANLIĞI
DUYURU NO:2014/78

 

Türkiye Barolar Birliği (TBB) ile Denizbank A. Ş. arasında gerçekleştirilen anlaşma çerçevesinde Türkiye’ nin her yerindeki tüm Baro üyesi Avukatlara aşağıda belirtilmiş olan çeşitli avantajlar sağlanmıştır.

Denizbank ile TBB arasındaki işbirliği kapsamında;

  • Denizbank Afili Bonus kredi kartına başvurup teslim alan Avukatların eş veya çocuklarından birine SYDF (Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Fonu/Sağlık Sigortası) hediye edilecektir.*

 

  • SYDF hediyesini almak için Avukat TBB web sitesinden başvuru yaparak sigortanın yapılacağı eş/çocuk bilgi girişini yapacak ve ödeme bilgisi alanına eklenen DenizBank Promosyonu alanı seçilerek Denizbank tarafından ödeme seçeneği seçilecektir.**
  • Afili Bonusunu teslim alan avukatlardan eş veya çocuklarından birine SYDF talep etmeyenlere Mesleki Sorumluluk Sigortası hediye edilecektir.
  • Banka Afili Bonus Kredi Kartını alan Avukatlara 1 yıl boyunca Kart ücreti yansıtmayacaktır.
  • Eş ve Çocuğu olmayan Avukatlar için Banka ilgili Kredi Kartına Hediye bedelini (120 TL.) Bonus olarak yükleyecektir.
  • Banka, Sözleşme kapsamında stajını bitiren ve sicile kayıtlı olan Avukatlara 6,000 TL’ye kadar evraksız, masrafsız ve kefilsiz ihtiyaç kredisi fırsatı sunacaktır.
  • Banka, Staj Kredisi ödemelerini Bankadan yapan Avukatlardan kart ücreti, hesap işletim ücreti ve EFT / Havale işlem ücreti almayacaktır.
  • Barokarta Afili Bonus Kredi Kartı ile yükleme yapılması halinde 50 TL ve üzeri yüklemelerin % 10’ luk kısmını (50 TL’ ye kadar) Afili Bankacılıktan hediye Bonus olarak alabilecektir.
  • Türkiye’ nin her yerinde Afili Bonus Kredi Kartının sağlamış olduğu indirim, hediye ve hizmetlerin yanısıra, Kiralık Kasa, Para yatırma ve çekme işlemlerinde Afili Bankacılık Müşterisi olarak özel ayrıcalıklardan da yararlanılabilecektir.

  
Banka ile yapılan anlaşma içeriğine uygun afişler Barolarımıza gönderilmiş olup, kampanyanın Baronuz mensubu meslektaşlarımıza duyurulmasını rica ederim.

Saygılarımızla.

 

Avukat Metin FEYZİOĞLU
Türkiye Barolar Birliği

 

 

 

 

NOT:
*Afili Bonusunu teslim almış eş/çocuk durumu olmayan Avukatların talepleri halinde Mesleki Sorumluluk Sigortası hediye edilecektir.
**Avukatın SYDF hediyesini alabilmesi için TBB web sitesinden bilgi girişi yapması gerekmektedir.


 

 

Adres: Oğuzlar Mah. Barış Manço Cad. Av.Özdemir Özok Sokak No:8   06520 Balgat - ANKARA

                                                                                          Tel: 0 (312) 292 59 00 - Faks : 0 (312) 286 55 65

                                   İnternet Adresi: www.barobirlik.org.tr      e-mail: tbb@barobirlik.org.tr