Duyuru 2016/62

4143
A

Ankara 05.09.2016
BARO BAŞKANLIĞI
DUYURU NO:2016/62

Konu : II. Uluslararası Çocuk Koruma Kongresi hakkında

Birliğimizin Çocuk İstismarını ve İhmalini Önleme Derneği, Çocuk Koruma Merkezlerini Destekleme Derneği ile işbirliği içinde düzenlediği II. Uluslararası Çocuk Koruma Kongresi 11-13 Kasım 2016 tarihlerinde Ankara’da Birliğimiz bünyesindeki Av.Özdemir Özok Kongre ve Konferans Merkezimizde gerçekleşecektir.

Katılım için önceden kayıt olunması zorunlu olup II. Uluslararası Çocuk Koruma Kongresi kapsamındaki tüm oturumlar ve diğer etkinlikler yalnızca kayıtlı katılımcılara açık olacaktır.  Uluslararası Kongrede bildiri sunmak için bildiri özeti ile başvuru yapmak gerekmektedir. Gönderilen bildiri özetleri Bilimsel Danışma Kurulu tarafından değerlendirilerek, kabul veya red mektupları ve sunum biçimi (sözlü/poster) başvuru sahiplerine iletilecek ve aynı zamanda kongre resmi web sitesinde ilan edilecektir. Bildiri özeti göndermek için son başvuru tarihi 19 Eylül 2016’dır.

Kongreyle ilgili detaylı bilgi almak, katılım için kayıt olmak ve bildiri özeti göndermek için http://www.cocukkorumakongresi.com/ adresinde bulunan web sitesine başvurabilirsiniz.

Saygılarımla.

Avukat Metin FEYZİOĞLU
Türkiye Barolar Birliği
Başkanı