İstanbul Bilgi Üniversitesi

12710
A

ICC XII. MİLLETLERARASI TAHKİM SEMİNERİ
TAHKİM ŞARTI VE GEÇERLİLİĞİ
27 Aralık 2014, Cumartesi
İstanbul Bilgi Üniversitesi, Santral İstanbul Kampüsü, E3-101 nolu Salon

Uluslararası iş dünyası içerisinde milletlerarası tahkim alanında günümüzün en tecrübeli ve en kurumsallaşmış tahkim merkezlerinin başında gelen “ICC Milletlerarası Tahkim Divanı” 1923 yılında Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) bünyesinde kurulmuştur. Milletlerarası olma özelliğiyle, gizli, güvenilir ve tarafsız bir yapısı olan Divan, uluslararası ticari ihtilafların çözümünde en sık başvurulan kuruluşlardan birisidir.

Milletlerarası Ticaret Odası’nın hizmetlerini Türk iş dünyasına ulaştırmak görevini üstlenen ICC Türkiye Milli Komitesi, Milletlerarası Tahkim Divanı’nın deneyimlerini paylaşmak ve tahkim konusunda iş dünyasını aydınlatmak amacıyla her yıl geleneksel tahkim seminerleri düzenlemektedir.

ICC Milletlerarası Tahkim Seminerlerimizin on ikincisi 27 Aralık 2014 Cumartesi günü, İstanbul’da, İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü Salonlarında gerçekleştirilecektir.

Seminere katılmayı arzu eden kişilerin ilişikte yer alan kayıt formunu doldurarak en geç Pazartesi, 22 Aralık 2014 tarihine kadar Komitemize faks (0.312.219 42 58) veya e-posta (icc-tr@tobb.org.tr) ile göndermesini rica ederiz. Seminere kayıt yaptırmak tüm katılımcılar için zorunludur.

Seminer kontenjanı sınırlı olup, kayıtlar öncelik esasına göre yapılacaktır. Kontenjan dolduğunda kayıtlar ilan edilen tarihten önce de kapatılabilir.

Seminerimizin Birliğiniz üyelerine duyurulması hususunda gereğini rica ederiz.

Saygılarımızla,

Yeliz GERİŞ
Genel Sekreter

EKLER:

  1. Program
  2. Kayıt Formu