KOCAELİ BAROSU'NUN 77. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ'NÜ KUTLUYORUZ

4103
A

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Metin Feyzioğlu, meslekte 50 ve 40. yılını dolduran avukatlara Kocaeli'de plaket verdi.

Kocaeli Barosu'nun 77 kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlenen tören çok sayıda baro başkanı ve avukatı bir araya getirdi. TBB Başkanı Feyzioğlu'nun Kocaeli Barosu'nu yalnız bırakmayarak katıldığı törende, TBB Başkan Yardımcısı Av. Berra Besler, TBB Denetleme Kurulu Üyesi Av. Cumhur Arıkan, Başkan Başdanışmanı Av. Zafer Köken, Bursa Baro Başkanı Av. Ekrem Demiröz, Düzce Baro Başkanı Av. Ali Dilber, Sakarya Baro Başkanı Av. Zafer Kazan, Yalova Baro Başkanı Av. Hakan Gergeroğlui, Zonguldak Baro başkanı Av. İ. Kerem Ertem de konuklar arasındaydı.

Programın açılışından konuşan Kocaeli Barosu Başkanı Av. Sertif Gökçe, Baro'nun geçmişi hakkında kısa bir bilgilendirme yaparak, "Bugüne kadar kararlı bir şekilde demokrasi ve hukuk mücadelesini sürdüren Baromuzun bundan sonra da çağdaş ve demokratik bir hukuk devleti, bireysel hak ve özgürlüklerin sağlanması yönünde mücadelesine devam edeceğin sözünü veriyoruz" diye konuştu.

Gökçe'nin ardından söz alan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu da misafir değil ev sahibi olduğunu belirterek, "77. yılımız kutlu olsun" dedi.

Feyzioğlu daha sonra Kocaeli Barosu'nda 40 ve 50. yılını dolduran avukatlara plaketlerini takdim etti.

Fotoğraflar


Fotoğraf 1

Fotoğraf 2

Fotoğraf 3

Fotoğraf 4

Fotoğraf 5

Fotoğraf 6

Fotoğraf 7

Fotoğraf 8

Fotoğraf 9

Fotoğraf 10

Fotoğraf 11

Fotoğraf 12

Fotoğraf 13

Fotoğraf 14

Fotoğraf 15

Fotoğraf 16

Fotoğraf 17

Fotoğraf 18

Fotoğraf 19

Fotoğraf 20

Fotoğraf 21

Fotoğraf 22

Fotoğraf 23

Fotoğraf 24