MESLEKTE 40 VE 50.YIL PLAKET TÖRENİ DÜZENLENDİ

5511

Meslekte 40 ve 50. yılını dolduran Afyonkarahisar, Uşak ve Kütahya Barosu mensubu avukatlara TÜRKİYE Barolar Birliği'nde düzenlenen törenle plaket takdim edildi.

Törene, TÜRKİYE Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, TÜRKİYE Barolar Birliği Başkan Yardımcısı Av. ünsal Toker, Genel Sekreter Av. Sabiha Tekin, Yönetim Kurulu üyesi Av. Şakir Uzun, Başkan Başdanışmanı Av. Zafer Köken, Ordu Barosu Başkanı Av. Haluk Murat Poyraz ve avukatlar katıldı.

"BENİM İçİN çOK BüYüK BİR ONUR"

Törende kısa bir konuşma yapan TBB Başkanı Feyzioğlu, "Bugün benim için çok büyük bir onur. Benim yaşıma yakın meslek hayatları olan meslek ustalarıma madalya takdim etmek herkese nasip olmaz" dedi.

Daha sonra Afyonkarahisar Barosu'ndan Av. Metin Gürer, Av. Abdurrahman Hicazi Babalık ve Av. Mesut Tür'e, Kütahya Barosu'ndan Av. Osman Emet, Av. Neriman Sancar ve Av. Gültekin Tüfekçioğlu'na, Uşak Barosundan Av. İsa Gün, Av. Kudret öztürk, Av. Hüseyin Bayer, Av. Veysel Sarı ve Av. Hasbiye öztürk'e plaketleri takdim edildi. Toplu fotoğraf çekiminin ardından tören sona erdi.

Fotoğraflar


Fotoğraf 1

Fotoğraf 2

Fotoğraf 3

Fotoğraf 4

Fotoğraf 5

Fotoğraf 6

Fotoğraf 7

Fotoğraf 8

Fotoğraf 9

Fotoğraf 10

Fotoğraf 11

Fotoğraf 12

Fotoğraf 13

Fotoğraf 14

Fotoğraf 15

Fotoğraf 16

Fotoğraf 17

Fotoğraf 18

Fotoğraf 19

Fotoğraf 20

Fotoğraf 21

Fotoğraf 22

Fotoğraf 23

Fotoğraf 24

Fotoğraf 25