MUĞLA BAROSU YENİ HİZMET BİNASINA KAVUŞTU

5785
A

Muğla Barosu'nun yeni hizmet binası, 30 Eylül 2016 tarihinde törenle hizmete girdi.

Törene, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Metin Feyzioğlu, TBB Sayman Yönetim Kurulu Üyesi Av. Sabri Erdal Güngör, Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Sabri Çepik, Av. Gülcihan Türe ve Başkan Başdanışmanı Av. Zafer Köken ile baro başkanları ve avukatlar katıldı.

Törende konuşan TBB Başkanı Feyzioğlu, Muğla Barosu'na yeni bir tesis kazandırmaktan duydukları mutluluğu dile getirerek, "Neredeyse Cumhuriyetle yaşıt Muğla Barosu'na ilk tesisini kazandırmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Elbirliğiyle kazandırdık, hepimiz yaptık" dedi. Muğla Barosu Başkanı Av. Cumhur Uzun da, "85 yıllık baromuz tarihinde coşkumuz, heyecanımız, özlememiz, inancımız ve çalışma azmimiz vardı. Ancak bunları başka salonlarda, başka binalarda göstermek zorunda kalıyorduk. Bugün bu bina açılıyorsa, bu yürekler heyecanla çarpıyorsa, siz üyelerimizin ve Barolar Birliği Genel Başkanımızın sayesinde" diye konuştu.

Törende ayrıca, avukatlık stajı belgesi almak ve meslek içi eğitime katılmak için Muğla'ya gittikten sonra dönüş yolunda geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren Mehmet Uslu Bitez'in anısına hazırlanan, "Kalbimizdesin" yazılı ruhsat takdim edilirken duygusal anlar yaşandı.

Fotoğraflar


Fotoğraf 1

Fotoğraf 2

Fotoğraf 3

Fotoğraf 4

Fotoğraf 5

Fotoğraf 6

Fotoğraf 7

Fotoğraf 8

Fotoğraf 9

Fotoğraf 10

Fotoğraf 11

Fotoğraf 12

Fotoğraf 13

Fotoğraf 14

Fotoğraf 15

Fotoğraf 16

Fotoğraf 17

Fotoğraf 18

Fotoğraf 19

Fotoğraf 20

Fotoğraf 21

Fotoğraf 22

Fotoğraf 23

Fotoğraf 24