STAJYER AVUKATLAR TÜRKİYE KURGUSAL DURUŞMA YARIŞMASI BÖLGE ELEMELERİ SONUÇLANDI

8458
A

Türkiye Barolar Birliği Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen “Stajyer Avukatlar Türkiye Kurgusal Duruşma Yarışması” birinci aşaması olan bölge elemeleri 21-22 Haziran 2014 tarihlerinde gerçekleştirildi. 

Yedi coğrafi bölgede, aynı gün, aynı saatte başlayan “Stajyer Avukatlar Türkiye Kurgusal Duruşma Yarışması”na katılan yarışmacı takımlar, aynı yarışma konusu olayla yarıştı. 

Birinci olan takımların 13-14 Eylül 2014 tarihlerinde Türkiye Barolar Birliği’nde yapılacak olan yarışma finaline katılacakları bölge elemeleri sonucunda dereceler belirlendi.

Akdeniz Bölgesi elemeleri sonucunda; Antalya Barosu birinci, Kahramanmaraş Barosu ikinci, Adana Barosu üçüncü oldu.


Fotoğraf 1

Fotoğraf 2

Fotoğraf 3

Fotoğraf 4

Fotoğraf 5

Fotoğraf 6

Fotoğraf 7

Fotoğraf 8

Fotoğraf 9

Fotoğraf 10

Fotoğraf 11

Fotoğraf 12

Doğu Anadolu Bölgesi elemeleri sonucunda; Erzurum Barosu birinci, Erzincan Barosu ikinci oldu.


Fotoğraf 1

Fotoğraf 2

Fotoğraf 3

Fotoğraf 4

Fotoğraf 5

Fotoğraf 6

Fotoğraf 7

Fotoğraf 8

Fotoğraf 9

Fotoğraf 10

Fotoğraf 11

Fotoğraf 12

Ege Bölgesi elemeleri sonucunda; İzmir Barosu birinci, Denizli Barosu ikinci, Afyonkarahisar Barosu üçüncü oldu.


Fotoğraf 1

Fotoğraf 2

Fotoğraf 3

Fotoğraf 4

Fotoğraf 5

Fotoğraf 6

Fotoğraf 7


Güneydoğu Anadolu Bölgesi elemeleri sonucunda; Şanlıurfa Barosu birinci, Gaziantep Barosu ikinci, Batman Barosu üçüncü oldu.


Fotoğraf 1

Fotoğraf 2

Fotoğraf 3

Fotoğraf 4

Fotoğraf 5

Fotoğraf 6

Fotoğraf 7

Fotoğraf 8

Fotoğraf 9

Fotoğraf 10

Fotoğraf 11

İç Anadolu Bölgesi elemeleri sonucunda; Aksaray Barosu birinci, Ankara Barosu ikinci, Konya Barosu üçüncü oldu.


Fotoğraf 1

Fotoğraf 2

Fotoğraf 3

Fotoğraf 4

Fotoğraf 5

Fotoğraf 6

Fotoğraf 7

Fotoğraf 8

Fotoğraf 9

Fotoğraf 10

Fotoğraf 11

Karadeniz Bölgesi elemeleri sonucunda; Kastamonu Barosu birinci, Trabzon Barosu ikinci, Giresun Barosu üçüncü oldu.


Fotoğraf 1

Fotoğraf 2

Fotoğraf 3

Fotoğraf 4

Fotoğraf 5

Fotoğraf 6

Fotoğraf 7

Fotoğraf 8

Fotoğraf 9

Fotoğraf 10

Fotoğraf 11

Fotoğraf 12

Fotoğraf 13

Fotoğraf 14

Fotoğraf 15

Fotoğraf 16


Marmara Bölgesi elemeleri sonucunda; Kocaeli Barosu birinci, İstanbul Barosu ikinci, Edirne Barosu üçüncü oldu.


Fotoğraf 1

Fotoğraf 2

Fotoğraf 3

Fotoğraf 4

Fotoğraf 5

Fotoğraf 6

Fotoğraf 7

Fotoğraf 8

Fotoğraf 9

Fotoğraf 10

Fotoğraf 11

Fotoğraf 12

Fotoğraf 13