TBB BAŞKANI AV. METİN FEYZİOĞLU MESLEKTE 50, 40 VE 25 YILINI DOLDURAN AVUKATLARA SAMSUN’DA PLAKET VERDİ

3923
A

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu; meslekte 50, 40 ve 25 yılını dolduran avukatlara Samsun’da plaket verdi.

Plaket töreni öncesi beraberinde Samsun Barosu Başkanı Av. Kerami Gürbüz, Samsun Barosu Yönetim Kurulu üyeleri ve TBB Başkan Başdanışmanı Av. Zafer Köken ile birlikte Bandırma Müze Gemisi’ni ziyaret etti.

Samsun Barosu tarafından düzenlenen plaket törenine, Amasya Barosu Başkanı Av. Ahmet Melik Derindere, Sinop Barosu Başkanı Av. Hicran Kandemir, Çorum Barosu Başkanı Av. Altan Akpınar, meslekte 50, 40 ve 25 yılını dolduran avukatlar ve yakınları ile çok sayıda avukat katıldı.

Plaket töreni öncesi bir konuşma yapan Samsun Barosu Başkanı Av. Kerami Gürbüz, “Ömürlerini savunma mesleğine vakfetmiş çok değerli üstatlarımıza 50. yıl plaket ve madalyalarını, 40. yıl plaket ve madalyalarını, 25. yıl plaket ve madalyalarını takdim edeceğiz” dedi.

19 Mayıs’ta, Samsun’dan başka bir yerde olmayı düşünmenin mümkün olmadığını söyleyen TBB Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu ise, “Bugün kardeşlik günü. Bugün birlik ve beraberlik günü. Türkiye’nin birliği ve beraberliği için ihtiyaç duyulan lisanın sahipleri biziz. Çünkü Türkiye 77 milyon insanıyla; insan hakları, demokrasi ve özgürlükler paydasında eşit yurttaş olduğu takdirde her birimiz bu 77 milyonun asli unsuru olarak hissetmeye başladığımızda birliğini ve beraberliğini sağlayacaktır” diye konuştu.

Konuşmaların ardından 50, 40 ve 25 yılını dolduran avukatlara plaket ve madalyaları takdim edildi.

Fotoğraflar


Fotoğraf 1

Fotoğraf 2

Fotoğraf 3

Fotoğraf 4

Fotoğraf 5

Fotoğraf 6

Fotoğraf 7

Fotoğraf 8

Fotoğraf 9

Fotoğraf 10

Fotoğraf 11

Fotoğraf 12