TBB Meslek İçi Eğitim Merkezi

3646
A

TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ BAŞKAN YARDIMCISI AV. BERRA BESLER’İN BAŞKANLIĞINI YÜRÜTTÜĞÜ TBB EĞİTİM MERKEZİ’NİN, MESLEK İÇİ EĞİTİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA ISPARTA’DA CMK UYGULAMALARI KONULU SEMİNER GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Türkiye Barolar Birliği Başkan Yardımcısı Av. Berra Besler’in başkanlığını yürüttüğü TBB Eğitim Merkezi’nin, meslek içi eğitim çalışmaları kapsamında 13 Aralık 2014 tarihinde CMK uygulamaları konulu seminer 209 meslektaşımızın katılımı ile TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Rıfat Çulha’nın sorumluluğunda Isparta’da gerçekleştirildi.

Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Feridun Yenisey ile Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşe Nuhoğlu ve Askeri Yargıtay Onursal Başkanı Fahrettin Demirağ’ın eğitim verdikleri seminere Isparta Barosu’na kayıtlı avukatlar, stajyer avukatlar, Süleyman Demirel Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı ile öğretim üyeleri, öğretim üyeleri ve öğrencilerinin yanı sıra yargıçlar, savcılar, polis ve jandarma görevlileri de katıldılar.

Isparta Barosu Başkanı Av. Gökmen Hakkı Gökmenoğlu ile Yönetim Kurulu üyelerinin ev sahipliğini yaptıkları saat 10.00’da başlayan seminer 17.00’de sonuçlanmış ve son derece yararlı geçmiştir.

Fotoğraflar


Fotoğraf 1

Fotoğraf 2

Fotoğraf 3

Fotoğraf 4

Fotoğraf 5

Fotoğraf 6

Fotoğraf 7

Fotoğraf 8

Fotoğraf 9

Fotoğraf 10