TBB VE BAYINDIR SAĞLIK GRUBU ARASINDA BÜYÜK İŞBİRLİĞİ

12687
A

TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ VE BAYINDIR SAĞLIK GRUBU ARASINDA BÜYÜK İŞBİRLİĞİ

Avukatlar, Stajyer Avukatlar ile Sisteme Kayıtlı Eş ve Çocukları, Türkiye Barolar Birliği Tedavi Yardımları Kapsamında Bayındır Hastanelerinde Ücretsiz Tedavi Olabilecekler

Türkiye Barolar Birliği ve Bayındır Sağlık Grubu arasında “Tedavi Hizmetleri Alım Sözleşmesi” Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu ve Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Doğan Sarban tarafından imzalandı.

İmza töreninde konuşan TBB Başkanı Feyzioğlu, “Bayındır Sağlık Grubu ile mensuplarımızın kaliteli, güler yüzlü ve güvenilir sağlık hizmeti almasını sağlamayı amaçlayan bir anlaşmaya bugün imza atıyoruz. Umuyorum hepimiz için; Türkiye’deki 80.000 avukat, aileleri, çocukları ve çözüm ortağımız olan Bayındır Sağlık Grubu ve Bayındır Hastaneleri için son derece güzel, hayırlı bir anlaşma olur” dedi.

Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sarban da, “İşbirliğinde geldiğimiz nokta itibariyle fevkalade mutluyum çünkü çok anlamlı bir işbirliği olacağını düşünüyorum. Türkiye’nin en büyük ama büyüklüğünün ötesinde en etkin meslek örgütüyle bir sözleşme imzalıyoruz. Biz Barolar Birliği’ne ve Barolar Birliği’nin saygın 80.000 üyesine ve onların yakınlarına mümkün olan en üst düzeyde, en temiz sağlık hizmetini vereceğimizden eminiz” diye konuştu.

Anlaşma kapsamında; avukatlar ve stajyer avukatlar TBB Yardım Fonu kapsamında olan sağlık hizmetleri için tamamı Sosyal Yardım ve Dayanışma Fonu (SYDF) tarafından karşılanmak üzere herhangi bir ücret ödemeden özel koşullarda tedavi olabilecekler.

Sisteme kayıt yaptırarak üye olan avukat eş ve çocukları da bu hizmetlerden aynı koşullarda yararlanabilecekler.

Ayrıntılı bilgi için:

http://sydf.barobirlik.org.tr/