TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ BAŞKANI VE BARO BAŞKANLARI ANKARA'DAKİ HAİN SALDIRIDA ŞEHİT OLANLAR ANISINA PATLAMANIN GERÇEKLEŞTİĞİ SOKAĞA KARANFİL BIRAKTI

6764
A

Türkiye Barolar Birliği Başkanı ve Baro Başkanları Ankara'daki hain terör saldırısının meydana geldiği sokağa karanfil bıraktı ve saldırıda şehit olanlar için dua okudu.

Saldırının gerçekleştirildiği Merasim Sokağa karanfil bırakan heyette TBB Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, TBB Genel Sekreteri Av. Güneş Gürseler ve Sayman Üye Av. Sabri Erdal Güngör'ün yanı sıra ile Burdur Barosu Başkanı Av. Ramazan Gedik, Çankırı Barosu Başkanı Av. Erkan Köroğlu, Erzurum Barosu Başkanı Av. Talat Göğebakan, Kastamonu Barosu Başkanı Av. Mehmet Çiftçi, Kırşehir Barosu Başkanı Av. Mehtap Karaburçak Tuzcu, Osmaniye Barosu Başkanı Av. Dilem Aksoy, Sakarya Barosu Başkanı Av. Zafer Kazan, Tekirdağ Barosu Başkanı Av. Huriye Altay Erol, Yozgat Barosu Başkanı Av. Mehmet Şimşek yer aldı. Heyete ayrıca TBB Başkan Başdanışmanları Av. Prof. Dr. Necdet Basa ve Av. Zafer Köken ile çok sayıda avukat da eşlik etti.