TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ İLE LİV HASTANELERİ ARASINDA BÜYÜK İŞBİRLİĞİ

21441
A

TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ İLE LİV HASTANELERİ ARASINDA BÜYÜK İŞBİRLİĞİ

Avukatlar, Sisteme Kayıtlı Eş ve Çocukları ile Stajyer Avukatlar Türkiye Barolar Birliği Tedavi Yardımları Kapsamında Liv Hastanelerinde Ücretsiz* Tedavi Hizmeti Alabilecekler

Türkiye Barolar Birliği ve Liv Hastaneleri arasında “Tedavi Hizmetleri Alım Sözleşmesi” yapıldı. Sözleşme, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu ve Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti tarafından imzalandı.

Tedavi hizmetlerinin yanı sıra ortak düzenlenebilecek konferans ve seminerlerin görüşüldüğü imza törenine; İstanbul Barosu Başkan Yardımcısı Av. Mehmet Durakoğlu, TBB Başkan Başdanışmanı Av. Zafer Köken, TBB Sosyal Yardım ve Dayanışma Fonu Müdürü Abdurrahman Karip, Liv Hospital Tıbbi Direktörü Prof. Dr. Oktar Asoğlu, Başhekim Dr. Adil Tanık, Başhekim Yardımcısı Dr. Gamze Demirtaş, Anlaşmalı Kurumlar Sorumlusu Tuğçe Başeğmez ve Anlaşmalı Kurumlar Uzmanı Canan Öfgeli katıldı.

Ankara ve İstanbul’daki Liv Hastaneleri için geçerli olacak anlaşma kapsamında; avukatlar ve stajyer avukatlar TBB Yardım Fonu kapsamında olan yatarak tedavi ve onkoloji hastalıklarında ayaktan tedavilerde sağlık hizmetleri için tamamı Sosyal Yardım ve Dayanışma Fonu (SYDF) tarafından karşılanmak üzere herhangi bir ücret ödemeden özel koşullarda tedavi olabilecekler. Ayaktan tedavide de yine çok uygun indirim koşulları ile hasta ödemeli olarak hizmet alabilecekler.

Sisteme kayıt yaptırarak üye olan avukat eş ve çocukları da bu hizmetlerden aynı koşullarda yararlanabilecekler.

* Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım ve Dayanışma Fonu Yönetmeliği 1 ve 3 nolu yönergede tarif edilen istisnalar hariçtir.

Ayrıntılı bilgi için:

http://sydf.barobirlik.org.tr/
http://www.livhospital.com.tr/